Koordynator ds. Zabezpieczenia Medycznego

  • Pełny etat
  • Warszawa

Praca w PZPN. Poszukiwany Koordynator ds. Zabezpieczenia Medycznego, który będzie odpowiedzialny za kompleksową organizację, zaplanowanie i wdrożenie systemu operacji medycznych na stadionach i w pozostałych miejscach oficjalnych Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Wymagania podstawowe

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk medycznych,
  • Specjalizacja: medycyna ratunkowa,
  • Doświadczenie w pracy podczas imprez masowych / obsługa wypadków masowych,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Power Point, Excel, Outlook),
  • Umiejętność pracy w oparciu o metodykę zarządzania projektowego,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • Zainteresowanie wydarzeniami sportowymi, w szczególności meczami piłki nożnej,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (prawo jazdy kat. B).

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w organizacji międzynarodowych imprez sportowych.

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie koncepcji, planowanie, wdrożenie oraz realizacja projektu organizacji Turnieju w zakresie operacji medycznych oraz kontroli antydopingowych,
  • Weryfikacja stadionów i miejsc oficjalnych pod względem spełniania ustalonych wymogów/ audyty w obszarze zabezpieczenia medycznego,
  • Osoba pierwszego kontaktu dla FIFA Medical Office oraz FIFA General Medical Officer,
  • Koordynacja podpisania i rozliczenia umów z firmami medycznymi,
  • Tworzenie procedur komunikacji / współdziałania z partnerami projektowymi,
  • Współpraca i utrzymywanie bieżących kontaktów z partnerami projektowymi,
  • Przyjmowanie i realizacja zapotrzebowania na zabezpieczenie medyczne,
  • Nadzór nad sprawnym i prawidłowym przebiegiem zabezpieczenia Turnieju,
  • Organizacja szkoleń, warsztatów, konferencji związanych z Turniejem,
  • Aktualizacja strony internetowej Turnieju w zakresie swojej właściwości,
  • Organizacja meczów piłki nożnej poprzez bezpośredni udział w procesie planowania, wdrażania i realizacji działań operacyjnych,
  • Współpraca i wymiana informacji z FIFA, UEFA oraz federacjami piłki nożnej innych krajów w zakresie organizacji imprez, bezpieczeństwa i infrastruktury,
  • Raportowanie Menadżerowi ds. Bezpieczeństwa / Zabezpieczenia Stadionów i Miejsc Oficjalnych.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez adres e-mail: u20worldcup@pzpn.pl