Koordynator ds. ticketingu

  • Pełny etat
  • Kraków

Witryna internetowa Igrzyska Europejskie sp. z o.o.

Szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia) proszę nadsyłać w terminie do 30.09.2022 r. na adres mailowy rekrutacja@ie2023.pl

Forma zatrudnienia – UoP.

W tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy projekcie związanym z obsługą biletową Igrzysk Europejskich;
  • Stworzenie inwentaryzacji widowni obiektów sportowych, które będą wykorzystywane w trakcie trwania Igrzysk Europejskich;
  • Koordynacja operacji sprzedaży biletów online oraz stacjonarnie;
  • Współpraca z zespołem w celu ustalenia wydajnych procesów w systemie biletowym i platformie sprzedażowej;
  • Współpraca z zespołem zarządzającym infrastrukturą obiektową w celu skonfigurowania wszystkich obiektów pod względem układu, wymagań operacyjnych i wyposażenia związanych z obsługą biletową;
  • Stworzenie planów miejsc w systemie biletowym wraz z koordynacją sprzedaży w tym systemie;
  • Zarządzanie limitami biletów dla każdej grupy docelowej, zamówieniami grupowymi dla wielu rodzajów grup;
  • Współpraca z innymi pionami operacyjnymi;
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami;
  • Realizację bieżących zadań w Pionie Ticketingu Igrzysk Europejskich.

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy przy wydarzeniach sportowych;
  • Wyższe wykształcenie;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych;
  • Wysoko rozwinięte zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej;
  • Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy, dyspozycyjność do pracy zadaniowej;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w branży sportowej.

OFERUJEMY:

  • Pracę projektową do końca lipca/sierpnia 2023;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. służbowe telefon i laptop;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania ciekawych doświadczeń;
  • Elastyczny godziny pracy.

Igrzyska Europejskie Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@ie2023.pl