Pracownik Biurowy

  • Staż / Praktyki
  • Bydgoszcz

Strona WWW Klub Koszykarski Astoria Bydgoszcz

Klub Koszykarski Astoria Bydgoszcz poszukuje kandydata/tki na stanowisko pracownik biurowy.

Praca na podstawie zatrudnienia na staż przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Bydgoszczy.

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań administracyjno-biurowych,
  • redagowanie dokumentów oraz opieka nad obiegiem dokumentacji,
  • współpraca z kontrahentami i klientami,
  • współpraca z biurem księgowym,
  • przygotowywanie zestawień i raportowanie,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego,
  • organizacja spotkań służbowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera, programów MS Office, urządzeń biurowych,
  • dokładność w pracy i odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • wysoka kultura osobista, punktualność, prawo jazdy kat. B.

Przyjdź do nas, ponieważ oferujemy Ci:

  • stabilne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Zainteresowane osoby spełniające kryteria, prosimy o przesyłanie CV.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez adres e-mail: biuro@astoria.bydgoszcz.pl