Kierownik Wyszkolenia

  • Pełny etat
  • Warszawa
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW Polski Związek Bokserski

Polski Związek Bokserski istnieje od 1923 roku. Obecnie zrzesza ponad 500 Klubów i 16 Okręgowych Związków Bokserskich tworzących największą w Polsce organizację reprezentującą środowisko Boksu Olimpijskiego. Polski Związek Bokserski jest członkiem Międzynarodowego Związku Bokserskiego AIBA i Europejskiej Konfederacji Bokserskiej EUBC.

Główne zadania i obowiązki Kierownika Wyszkolenia:

  • współpraca z MSiT, COS-em, PKOl-em i innymi organizacjami,
  • przestrzeganie ustalonych przez PZB zasad organizacji szkolenia, kwalifikacji do kadr i reprezentacji narodowej oraz przepisów i regulaminów Związku,
  • nadzór nad przygotowaniem i realizacją ramowych, indywidualnych i grupowych planów szkoleniowych zgodnych z regulaminami PZB i wytycznymi MSiT,
  • współpraca z trenerami kadry narodowej, trenerami współpracującymi oraz trenerami ośrodków szkoleniowych i szkoły mistrzostwa sportowego w zakresie planowania, opiniowania i kontroli,
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej w systemie elektronicznym i papierowym zgodnie z wymogami Związku i MSiT,
  • współpraca z biurem Związku w zakresie opracowywania ofert programowych do MSiT,
  • składanie okresowych sprawozdań zgodnie z wymogami PZB i MSiT.

Wymagania:

  • korzystanie z pełni praw publicznych,
  • brak karalności,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • co najmniej pięcioletni staż pracy, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
  • minimum trzyletni staż pracy szkoleniowej w boksie,
  • przedłożenie koncepcji pracy Wydziału Wyszkolenia PZB,
  • znajomość specyfiki dyscypliny i przepisów dotyczących boksu,
  • znajomość planowania i prowadzenia procesu szkolenia w boksie,
  • znajomość procedur związanych z planowaniem i rozliczaniem akcji oraz programów szkoleniowych realizowanych na zlecenie MSiT,
  • znajomość prowadzenia dokumentacji w zakresie organizacji szkolenia,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy pod presją,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność, w tym również gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dobra znajomość obsługi programów komputerowych (Microsoft Office),
  • prawo jazdy kat. B,
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys zawodowy,
  • list motywacyjny,
  • koncepcja pracy Wydziału Wyszkolenia PZB.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży sportowej,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie zmieniającej się organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swoich aplikacji do dnia 25.07.2019 r.