Kierownik salonu firmowego

  • Pełny etat
  • Marki

KROSS jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Nasze rowery powstają w oparciu o autorskie rozwiązania i innowacyjne technologie, w nowoczesnej fabryce produkcyjnej znajdującej się w Przasnyszu nieopodal Warszawy.

Obecnie rozwijamy sieć sklepów własnych i poszukujemy osób, które dołączą do naszego sklepu zlokalizowanego w Markach na stanowisko: Kierownik salonu firmowego

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie Zespołem,
  • Dbałość o najwyższe standardy obsługi Klienta w zakresie doboru roweru, części i akcesoriów,
  • Analiza i realizacja budżetów sprzedażowych,
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania salonu,
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i utrzymywanie standardów firmowych.

Nasze wymagania:

  • Znajomość branży rowerowej,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu salonu lub zmiany,
  • Doświadczenie w zarządzaniu Ludźmi,
  • Komunikatywność,
  • Rozumienie potrzeb Klienta,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Motywującym systemem premii,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Zniżki na produkty firmowe i usługi,
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

Czekamy na Was! :)

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.