Kierownik projektu

  • Pełny etat
  • Warszawa
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW Polski Związek Tenisa Stołowego

Praca w Polskim Związku Tenisa Stołowego. Poszukiwany absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na stanowisko Kierownika projektu w dziale Sportu.

Podstawowy zakres obowiązków

  • składanie wniosków o dofinansowanie MSiT, UM, itp.,
  • nadzór nad prawidłową realizacją zadań,
  • kontrolowanie wydatków, sprawozdawczość i rozliczenie dofinansowania.

Oczekiwania

  • znajomość programów MS Office,
  • staranność, rzetelność, pracowitość.

Praca na pełen etat w biurze w Warszawie od 9 do 17. Początkowy 3-miesięczny okres próbny.

W treści maila prosimy podać numer zgłoszenia: 4051.