Key Account Manager ds. NGO

Strona WWW Interkadra Sp. z o.o. Interkadra Sp. z o.o.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, Fundacji Kibica działającej na rynku sportowym od 2012 r. której głównym produktem jest Program Sportbonus prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref: KN/0219/WA

Miejsce pracy: Marki k. Warszawy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych,
  • jasną ścieżkę kariery; możliwość awansu,
  • udział w unikatowym projekcie w skali europejskiej,
  • narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon),
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • pracę pełną wyzwań w młodym, zaangażowanym zespole,
  • możliwość poznania świata sportu nie tylko od strony kibica,
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

Zadania:

  • kontakt z organizacjami NGO,
  • budowanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych,
  • prowadzenie rozmów, negocjacji oraz prezentacji,
  • przygotowywanie ofert oraz umów,
  • tworzenie i wdrażanie działań marketingowych z uwzględnieniem nowych trendów,
  • analiza rynku na podległym terenie oraz monitorowanie działań konkurencji.

Oczekujemy:

  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości zasad funkcjonowania NGO w Polsce,
  • czynnego prawa jazdy kat. B oraz gotowości do pracy związanej z wyjazdami poza miejsce zamieszkania (1-2 dni);,
  • zainteresowania oraz pasji do sportu,
  • dużej komunikatywności oraz umiejętności nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych,
  • umiejętności organizacji pracy własnej, wyznaczania priorytetów,
  • wysokiej motywacji do pracy; koncentracji na realizacji celów sprzedażowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres [email protected]

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu powyżej oraz dołączonym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).