Instruktor / Trener piłki siatkowej

  • Praca tymczasowa
  • Warszawa

Strona WWW LegiaSiatka Legia Warszawa Siatkówka

Sekcja Siatkówki Legii Warszawa poszukuje kandydatów na stanowisko instruktora/trenera do prowadzenia zajęć z piłki siatkowej.

Lokalizacje i godziny do ustalenia.

Wymagania:

  • Kwalifikacje instruktora lub trenera piłki siatkowej,
  • Dobry kontakt z dziećmi w wieku szkolnym, mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • Zamiłowanie do siatkówki,
  • Energiczność, kreatywność.

Zadania:

  • Prowadzenie zajęć z piłki siatkówki dla dzieci w wieku szkolnym,
  • Praca w godzinach popołudniowych,
  • Dbanie o dobry kontakt z dziećmi oraz ich rodzicami,
  • Pomoc w promocji szkółki.

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie na dłuższy okres, umowa zlecenie lub umowa o dzieło,
  • Strój sportowy dla trenera oraz pomoce do prowadzenia zajęć,
  • Miłą współpracę.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez adres e-mail: legiasiatkowka@gmail.com