Specjalista ds. informatyki

  • Pełny etat
  • Kielce
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW Korona_Kielce Korona Kielce

Praca w Koronie Kielce. Poszukiwany specjalista ds. informatyki, który odpowiedzialny będzie za realizację zadań z zakresu bieżącej obsługi klubu.

Obowiązki:

  • zapewnianie bezawaryjnego działania systemów teleinformatycznych oraz wdrażanie nowych rozwiązań,
  • utrzymywanie i zarządzanie sieciami lokalnymi (LAN) i rozległymi (WAN) Spółki,
  • analizowanie potrzeb i planowanie rozwoju/wdrażanie nowych technologii informatycznych,
  • nadzorowanie usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dotyczących sprzętu teleinformatycznego,
  • zamawianie sprzętu informatycznego na potrzeby klubu,
  • uruchamianie i sprawdzanie działania sprawdzarek biletowych, terminali oraz monitoringu,
  • administracja systemem sprzedaży biletów, wprowadzanie zmian do systemu,
  • nadzorowanie prawidłowego działania i konserwacja terminali i sprawdzarek biletowych,
  • konfigurowanie imprez karnetowych oraz meczów (aktualizacja cenników, layoutów oraz informacji wysłanych do kibica w systemie Entry 6.0),
  • zabezpieczenie imprez masowych w zakresie informatycznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: informatyka,
  • biegła znajomość powszechnie używanego oprogramowania użytkowego, takiego jak systemy operacyjne (Windows XP/7/8/10),
  • znajomość sprzętu komputerowego, sieciowego i elektronicznego od strony technicznej,
  • umiejętności konfigurowania, sprzętu komputerowego od strony programowej,
  • umiejętności tworzenia i administrowania sieciami komputerowymi (w tym bezprzewodowymi), konfigurowanie sprzętu komputerowego (switch, router, drukarka),
  • umiejętności w zakresie przetwarzania tekstu, tworzenia arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji multimedialnych,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa i sposobów zabezpieczania zasobów informatycznych,
  • dyspozycyjność, punktualność,
  • kreatywność,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • wysoka kultura osobista.