Kierownik Wypoczynku

  • Praca tymczasowa
  • Poznań

Witryna internetowa Icerunners Rollrunners Sp. z o.o.

KIEROWNIK WYPOCZYNKU
Poszukujemy kierownika półkolonii rolkowych (wymagane dokumenty kierownika wypoczynku) na 4 turnusy w Poznaniu:

  1. 27.06-1.07
  2. 4-8.07
  3. 18-22.07
  4. 8-12.08

Praca w powyżej wymienionych tygodniach w godz. 7:30-16:30, szukamy kogoś na wszystkie 4 terminy.

Obowiązki:

  • prowadzenie wszelkiej dokumentacji związanej z wypoczynkiem
  • przyjmowanie kontroli sanepidu, kuratorium
  • czuwanie nad harmonogramem i organizacją półkolonii
  • kontakt z rodzicami

Oferujemy:

  • gotowe dokumenty,
  • praca w fajnym, kreatywnym zespole,
  • gotowy harmonogram i schemat półkolonii,
  • praca na umowę zlecenie,
  • wynagrodzenie 700-1000 zł/turnus w zależności od wymiaru godzin,
  • wyżywienie (II śniadanie i obiady).

Wymagania:

  • spełnianie warunków do pełnienia funkcji kierownika (kurs, doświadczenie)
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność,
  • odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w pełnione obowiązki.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na obozy@rollrunners.pl