Growth Hacker

  • Pełny etat
  • zdalnie

Witryna internetowa Meczyki.pl / PPE.pl

O nas:
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i prowadzeniu innowacyjnych portali internetowych, docierających do milionów internautów. Nie jesteśmy korporacją i zapewniamy kameralną atmosferę. Nasze najważniejsze projekty, to:

Meczyki.pl – jeden z największych serwisów sportowych w Polsce, z ruchem na poziomie 4 mln unikalnych użytkowników miesięcznie.
PPE.pl – drugi największy portal gamingowy w Polsce odwiedzany przez 2 mln unikalnych użytkowników miesięcznie.

Zadania:

  • kreowanie i realizowanie strategii pozyskiwania ruchu ze wszystkich kanałów;
  • testowanie skuteczności podjętych działań, wprowadzanie ich optymalizacji;
  • obserwacja konkurencji i wyciąganie wniosków z jej funkcjonowania;
  • realizowanie płatnych kampanii pozyskiwania ruchu;
  • raportowanie do CEO.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • analityczny umysł, świetna organizacja pracy i samodzielność;
  • bardzo dobra znajomość Google Analytics;
  • wiedza o optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek (szerokopojęte SEO);
  • szeroka wiedza o platformach social media (szczególnie Facebook) i technikach pozyskiwania ruchu;
  • podstawowa wiedza o funkcjonowaniu Google News;
  • podstawowa wiedza o metodach pozyskiwania ruchu z Google Adwords i Facebook Ads.

Mile widziane:

  • wiedza o sporcie;
  • techniczne doświadczenie.

Oferujemy:

  • pracę 100% zdalną lub w naszym biurze w Gdańsku;
  • B2B lub umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia;
  • pracę tylko nad ambitnymi projektami, o dużym zasięgu;
  • realny wpływ na kształt tworzonego projektu;
  • luźne godziny pracy.

UWAGA! Prześlij nam nie tylko CV, ale też pochwal się swoimi sukcesami w pozyskiwaniu ruchu czy rozwoju projektu. Mile widziany będzie list motywacyjny (nieformalny, napisany własnymi słowami).

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@onlineventure.pl