General Marketing Manager

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

LV BET Zakłady Bukmacherskie

Kilka słów o nas!
Jesteśmy dumni z naszej różnorodności, wzajemnego szacunku i rozrywkowej atmosfery, co daje nam poczucie “drugiego domu”. Stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania, kreatywne myślenie, otwartość na zmiany i odwagę potrzebną do podbicia globalnego rynku iGaming. Tak długo jak masz uśmiech na twarzy i głowę pełną pomysłów, przyjmiemy Cię do naszej rodziny z otwartymi ramionami!

GENERAL MARKETING MANAGER

Lokalizacja: Warszawa, stacjonarnie
Rodzaj umowy: b2b

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • budowanie strategii i zarządzanie całością działań marketingowych, w tym również działań z zakresu digital marketingu,
  • ustalanie, kontrola i odpowiedzialność za budżet przeznaczony na działania marketingowe,
  • monitorowanie efektywności podejmowanych aktywności marketingowych, analizowanie ich wyników, optymalizacja,
  • zarządzanie zespołami marketingu, sponsoringu i afiliacji, social media oraz ścisła współpraca z działem SEO i CRM,
  • reprezentowanie firmy podczas spotkań z partnerami zewnętrznymi (portalami branżowymi, agencjami, mediami, podwykonawcami),
  • analizowanie działań konkurencji, rynku,
  • raportowanie wyników swojej pracy do CEO.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu działań marketingowych,
  • pasjonujesz się marketingiem sportowym, znasz najnowsze trendy oraz narzędzia marketingowe,
  • doskonale sprawdzasz się na stanowisku managerskim i potrafisz umiejętnie zarządzać zespołem,
  • posiadasz szeroką wiedzę z zakresu tematyki sportowej i wiesz jak funkcjonuje branża bukmacherska,
  • cechuje Cię kreatywność i nieszablonowe podejście do realizowanych projektów,
  • masz głowę pełną pomysłów i energię potrzebną do wcielania ich w życie,
  • cechuje Cię doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów oraz prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • doskonale sprawdzasz się w zadaniach wymagających dużej samodzielności i decyzyjności,
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • sporadyczne wyjazdy służbowe (np. spotkania biznesowe, mecze sponsorowanych klubów) nie stanowią dla Ciebie problemu.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, z ludźmi, dla których praca jest jednocześnie pasją,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) – jesteśmy otwarci na negocjacje
  • sporą ilość wyzwań i możliwości rozwoju zawodowego – stawiamy na awans wewnętrzny i nieustanny rozwój naszego produktu,
  • brak nudy! realizujemy wiele ciekawych projektów, a jeszcze więcej mamy w planach!
  • kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, imprezy integracyjne, bonusy świąteczne oraz możliwość uczestnictwa w wydarzeniach sportowych.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.