Wolontariat sportowy

  • Wolontariat
  • Ustka
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW Formoza Challenge

Zdobądź doświadczenie w organizacji imprez sportowych i dołącz do zespołu Formoza Challenge – biegu z przeszkodami wg projektu komandosów Formozy! ➡️ http://bit.ly/2XKC76g

✔️ Termin i czas wolontariatu: 28 lipca 2019 (niedziela), 7:00 – 16:00.
✔️ Miejsce zawodów: Tor przeszkód CSMW, Lędowo 1/Ustka.
✔️ Możliwość dojazdu: zapewniony przejazd ciężarówką wojskową z Jarosławca o godzinie 6:30, powrót ok. 16:00. Opcjonalnie zwrot kosztów samodzielnego dojazdu z Jarosławca lub Słupska.

Zadania wolontariuszy:
◾️ obstawianie trasy,
◾️ sędziowanie przeszkód,
◾️ wskazywanie zawodnikom drogi.

W ramach podziękowania wolontariusze otrzymują:
✅ pakiet gadżetów Formoza Challenge,
✅ wyżywienie (kanapka, woda + ciepły posiłek),
✅ dyplom od żołnierzy Formozy za pomoc w organizacji zawodów sportowych.
✅ możliwość startu dla wolontariuszy w biegu z przeszkodami na dystansie 5km w sobotę (27 lipca) wieczorem lub w niedzielę (28 lipca) jako ostatnia fala po przebiegnięciu wszystkich zawodników.
✅ Po oficjalnym zakończeniu imprezy – wspólne grill i grochówka dla wolontariuszy i żołnierzy.
▪️ Minimalny wiek wolontariusza: 14 lat + zgoda opiekuna.

Ciekawi i zainteresowani mogą zgłosić się do mnie przez messengera, maila [email protected] lub za pomocą formularza ⤵️