Manager Szkółki Piłkarskiej dla dzieci

  • Pełny etat
  • Piła
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW foot_academy Football Academy

Poszukiwany Manager Szkółki Piłkarskiej dla dzieci w Pile.

Zakres obowiązków:

  • organizacja życia szkółki,
  • rezerwacja obiektów,
  • przygotowywanie harmonogramu treningowego,
  • kontakt z klientem,
  • kontrolowanie naborów,
  • działania promocyjne,
  • koordynowanie rozliczeń,
  • dbanie o ciągły rozwój projektów,
  • zarządzanie obiektem sportowym (w trakcie realizacji),
  • możliwość poszerzenia zakresu obowiązków o prowadzenie treningów – objęcie grupy treningowej.

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • odpowiedzialność,
  • kreatywność,
  • uczciwość,
  • mile widziane doświadczenie i znajomość branży piłkarskiej,
  • w przypadku objęcia grupy treningowej, wymagane uprawnienia min. UEFA C.

Zapewniamy:

  • stałe miesięczne wynagrodzenie plus premie uznaniowe,
  • stałe godziny pracy,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • szansę na rozwój,
  • udział w najdynamiczniej rozwijającym się projekcie sportowym w Polsce.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
  • wynagrodzenie 2200 zł – 2400 zł netto (3000 – 3400 brutto) po okresie próbnym plus premie,
  • w przypadku przejęcia grupy treningowej wynagrodzenie będzie wynosić 500-700 zł netto/ grupę.

Wymagane dokumenty: CV ze zdjęciem oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.