Fencing Competition Manager

  • Pełny etat
  • Kraków

Witryna internetowa Igrzyska Europejskie sp. z o.o.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Stworzenie schematu organizacyjnego na FoP (set up at the venue);
  • Ustalenie organizacji ustawienia warm-up area oraz training area;
  • Współpraca z delegatem technicznym i sędziami;
  • Stworzenie niezbędnej listy sprzętu sportowego i wyposażenia obiektu do przeprowadzenia zawodów (+ sprzęt zapasowy);
  • Oszacowanie wartości sprzętu i infrastruktury sportowej niezbędnej do przeprowadzenia zawodów;
  • Uczestnictwo przy przeprowadzeniu procesu zamówień publicznych związanych z kwestiami sportowymi (m.in. sprzęt sportowy, niezbędna infrastruktura sportowa);
  • Określenie liczby wolontariuszy i ich zakresu czynności wynikającego z obsługi sportowej oraz przeszkolenie wolontariuszy;
  • Określenie liczby obsługi technicznej i ich zakresu czynności do sprawnego przeprowadzenia zawodów na potrzeby zapytania ofertowego;
  • Przygotowanie zapytania ofertowego/opisu postępowania przetargowego na podmiot odpowiedzialny za kompleksową obsługę techniczną zawodów sportowych;
  • Przygotowanie dziennego/godzinowego harmonogramu zawodów;
    Przygotowanie harmonogramów treningów dla zawodników (przydziały czasowe);
  • Przygotowanie razem z Managerem Sport Presentation skryptów technicznych zawodów;
  • Stworzenie Technical Manual (kwestie sportowe) i skonsultowanie go z delegatem technicznym;
  • Stworzenie listy ITOs & ITOs dla obsługi wydarzenia sportowego;
  • Nadzór nad przygotowaniem venue, warm-up oraz training area do zawodów (firmy technicznej obsługującej obiekt sportowy);
  • Zaplanowanie i uczestnictwo w Venue Dress Rehearsal przed zawodami;
  • Kontrolowanie przebiegu wydarzenia zgodnie z harmonogramem zawodów;
  • Uczestnictwo w komitecie osobowym ds. konkurencji w celu podejmowania strategicznych decyzji w trakcie zawodów;
  • Bieżąca i ścisła współpraca z Managerami Pionu Sportowego oraz Dyrektorem Sportowym odpowiedzialnym za program sportowy IE2023;
  • Współpraca i konsultacje z przedstawicielami pozostałych Pionów Organizacyjnych Spółki Celowej IE2023 oraz przedstawicielami firmy ATOS odpowiedzialnymi za Timing/Scoring;
  • Przygotowanie sprawozdań z realizowanych działań;
  • Staranne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań;
    Zapotrzebowanie ilościowe na numery startowe dla zawodników (jeśli dotyczy);
  • Zaplanowanie i przygotowanie zawodów testowych (jeśli dotyczy);
  • Przeprowadzenie i nadzór nad zawodami testowymi (jeśli dotyczy).

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w organizacji imprez międzynarodowych w szermierce;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę projektową do końca sierpnia 2023;
  • Możliwość wykorzystania sprzętu prywatnego do celów służbowych (ekwiwalent za wykorzystanie prywatnego urządzenia do celów służbowych);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Prywatną opiekę medyczną.

Igrzyska Europejskie 2023 Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na ekrutacja@ie2023.pl