Doradca rowerowy

KROSS jest liderem rynku rowerowego w Polsce. Nasze rowery powstają w oparciu o autorskie rozwiązania i innowacyjne technologie, w nowoczesnej fabryce produkcyjnej znajdującej się w Przasnyszu nieopodal Warszawy.

Obecnie rozwijamy sieć sklepów własnych i poszukujemy osób, które dołączą do naszych sklepów zlokalizowanych w Warszawie i okolicach (Marki, Zielonka, Sulejówek, Łódź) na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalne wsparcie Klienta w wyborze roweru/ów i akcesoriów
  • Przygotowanie rowerów do sprzedaży
  • Obsługa punktu kasowego
  • Dbanie o porządek w salonie.
  • Montaż akcesoriów do roweru.

Nasze wymagania:

  • Otwartość i komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie
  • Chęć do pogłębiania wiedzy i umiejętności

Oferujemy:

  • Motywującym systemem premii
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zniżki na produkty firmowe i usługi
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole

Czekamy na Was! :)

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę system.erecruiter.pl.