Content Manager

  • Pełny etat
  • Katowice

Statscore – polska firma, lider na światowym rynku statystyk sportowych i ich wizualizacji poszukuje Content Managera.

Zakres odpowiedzialności:

  • odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów i aktywności marketingowych,
  • odpowiedzialność za wzrost liczby odwiedzin firmowej strony, bloga i wybranych profili społecznościowych firmy,
  • odpowiedzialność za dostarczenia treści marketingowej przy użyciu newslettera.

Kluczowe zadania:

  • tworzenie i publikacja tekstów na stronie, blogu i w mediach społecznościowych,
  • współtworzenie kampanii marketingowych i analiza ich efektów,
  • analiza działania konkurencji oraz liderów biznesu i wskazywanie możliwych inspiracji.

Pozostałe zadania:

  • prowadzenie profili społecznościowych organizacji i jej powiązanych projektów,
  • prowadzenie działań w zakresie content marketingu,
  • współtworzenie webinarów i ich promocja,
  • współudział w rekrutacji pracowników pod kątem działania w podzespole contentowym,
  • prowadzenie kampanii płatnych w social media,
  • wsparcie dla przygotowania komunikacji sprzedażowej w zakresie dostarczania kluczowych informacji promocyjnych na poszczególnych etapach komunikowania,
  • współtworzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • przygotowywanie materiałów wewnętrznych – newsletter pracowniczy,
  • wysyłka newslettera firmowego,
  • stałe śledzenie i rekomendowanie nowych rozwiązań oraz trendów w zakresie online marketingu w oparciu o działania liderów rynku.

Wymagania:

  • rozbudowana wiedza o branży sportowej i/lub bukmacherskiej,
  • doświadczenie w publikacji tekstów online lub w druku,
  • angielski co najmniej na poziomie C1,
  • doświadczenie w tworzeniu tekstów z zakresu content marketingu,
  • wiedza o zarządzaniu profilami w platformach społecznościowych (LinkedIn, Twitter, Facebook, Instagram, YouTube),
  • mile widziane wykształcenie w zakresie dziennikarstwa i/lub marketingu.

Oferujemy:

  • pracę w rozwojowym środowisku i przyjacielskiej atmosferze,
  • pracę w biurowcu klasy A w centrum Katowic,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia,
  • spotkania integracyjne,
  • szeroki pakiet benefitów.

Aplikowanie o pracę odbywa się przez adres e-mail: work-hr@statscore.com