Affiliate Marketing Manager

Witryna internetowa BetX_Polska BetX Polska sp. z o.o.

Firma z branży zakładów sportowych – BetX Polska poszukuje ludzi z pasją do sportu. Nieszablonowe miejsce dla ambitnych profesjonalistów, chcących rozwijać się i zyskać wartościową pozycję w swoim portfolio.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie partnerów afiliacyjnych i nadzór nad prawidłowością ich działań,
  • rozwój Kanału Afiliacyjnego,
  • utrzymywanie pozytywnych stosunków z istniejącymi Partnerami,
  • inicjowanie nowych, kreatywnych działań,
  • optymalizacja kosztów zainwestowanych w pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych,
  • dbałość o stosunek jakości do ceny

Nasze wymagania:

  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu skutecznych kampanii afiliacyjnych,
  • biegłe posługiwanie się aplikacjami firmy i narzędziami do analizy stron internetowych,
  • wiedza na temat technik optymalizacji wyszukiwarek internetowych,
  • zdolność do ustalania i osiągania celów marketingowych,
  • zdolność do pracy w elastycznym harmonogramie,z
  • zdolność do utrzymywania relacji w celu sprzedaży produktów i usług,
  • znajomość technik marketingu internetowego,
  • silne zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub dział. gosp.),
  • stabilne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu umiejętności oraz doświadczenia + prowizje od osiąganych wyników,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w 27 krajach, dostępu do kart sportowych oraz wejściówki na mecze i wydarzenia sportowe, udział w imprezach integracyjnych,
  • możliwość rozwoju w firmie i zdobywania cennego doświadczenia,
  • pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze pasjonatów sportu.

CV proszę wysyłać na praca@betx.com.pl – poszukujemy osób tylko z województwa śląskiego.

Aplikując lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BETX POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w: Stefana Batorego 5, 43-300 Bielsko-Biała (Pracodawca – administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca@betx.com.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na praca@betx.com.pl