Informatyk

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA: Technik – Informatyk

Miejsce pracy Bielsko Biała

Firma z branży zakładów sportowych – BetX Polska. Nieszablonowe miejsce dla ambitnych profesjonalistów, chcących się rozwijać i zyskać bardzo wartościową pozycję w swoim portfolio.

Zakres zadań:

  • Zarządzanie sprzętem i siecią informatyczną,
  • Administracja serwerami (serwer poczty, serwer www itp.),
  • Usługi doradcze w zakresie doboru sprzętu komputerowego i oprogramowania,
  • Obsługa i serwis sprzętu IT,
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych,
  • Nadzór nad oprogramowaniami typu firewall, antywirus, w zakresie konfiguracji monitorowania alarmów,
  • Podejmowanie niezbędnych działań.

Wymagane umiejętności:

  • Znajomość środowiska Linux,
  • Znajomość środowiska Windows,
  • Dobra znajomość zagadnień dotycząca sieci komputerowych /LAN/WAN/WiFi/VPN,
  • J. angielski na poziomie pozwalającym na komunikację i konsultacje/

Mile widziane umiejętności:

  • Podstawowa znajomość SQL,
  • Znajomość Windows Server,
  • Znajomość języków programowania,
  • Inne umiejętności z zakresu IT podnoszące kwalifikacje.

Poszukujemy osób ambitnych, kreatywnych i zaangażowanych chcących zdobywać doświadczenie i rozwijać się.

Podejmiesz wyzwanie?

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na praca@betx.com.pl