Asystent trenera drużyny skrzatów

  • Praca dodatkowa
  • Tychy

Witryna internetowa APN SMS Tychy

Akademia Piłki Nożnej SMS Tychy  poszukuje asystenta trenera do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym – roczniki 2019/2018/2017.

Od kandydatów oczekujemy:

  • zamiłowania do pracy z dziećmi,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • otwartość na zdobywanie wiedzy,
  • zaangażowane w powierzone obwiązki.

Mile widziane, lecz nie wymagane:

  • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym,
  • ukończony kurs instruktorski/trenerski,
  • aktualna licencja trenerska.

Główne obowiązki:

  • pomoc w prowadzeniu zajęć treningowych przy najmłodszych grupach wiekowych,
  • dbanie o bezpieczeństwo uczestników podczas zajęć,
  • aktywny udział w zajęciach treningowych,
  • kontakt z rodzicami uczestników zajęć.

W zamian za zaangażowanie proponujemy:

  • pracę w klubie z Certyfikatem Szkółek Piłkarskich PZPN,
  • pracę w stałych godzinach,
  • pracę w oparciu o autorski plan szkolenia,
  • stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie / B2B,
  • wyposażenie treningowe oraz odzież trenerską,
  • spotkania doszkalające oraz materiały wspierające pracę trenerską,
  • wsparcie trener głównego i pracowników klubu,
  • możliwa dodatkowa praca przy projektach sportowych.