Asystent Klubu Fitness

  • Pełny etat
  • Gdynia

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie obsługi klienta,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej,
  • pozytywnej energii, dyspozycyjności i odpowiedzialności,
  • znajomości obsługi podstawowych programów biurowych (Pakiet MS Office).

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie klubu fitness,
  • nadzorowanie grafików zajęć grupowych,
  • współpraca z trenerami personalnymi i instruktorami fitness,
  • przygotowywanie raportów z bieżącej działalności klubu,
  • dbałość o sprzęt i wyposażenie klubu,
  • odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klubowiczami.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • szkolenia i możliwość rozwoju,
  • prowadzenie treningów personalnych poza godzinami pracy.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę̨ na to by dokumenty aplikacyjne były wykorzystane w innych/dalszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie w przesłanych dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

„Wyrażam zgodę̨ Just GYM Sp. z o.o. na archiwizację i wykorzystanie w przyszłych procesach rekrutacyjnych mojego CV i innych dokumentów aplikacyjnych.”

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@justgym.pl