Asystent biura zarządu

Prime Sports Office

Poszukujemy pracownika na stanowisko Asystent biura zarządu do nowopowstającego projektu Prime Sports Office. Jest to przedsięwzięcie skupione na kompleksowej organizacji sportu, w początkowym etapie oparte o już istniejące projekty piłkarskie.

Nawiążemy współpracę z osobą, której pasja do sportu łączy się z wiedzą administracyjną. Chętnie poznamy zarówno osoby doświadczone w branży jak i te ze świeżym spojrzeniem na rynek sportowy, które chętnie zdobędą nowe kontakty. Najważniejsze są dla nas relacje międzyludzkie, dlatego szukamy osób otwartych, komunikatywnych oraz optymistycznych. Oferujemy hybrydowy model pracy – praca na terenie Dąbrowy Górniczej z możliwością pracy zdalnej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w administracji publicznej lub w pracy w klubach sportowych (mile widziana praca na podobnym stanowisku);
  • Preferowane wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów zaocznych);
  • Znajomość środowiska MS Office;
  • Wysokie zdolności organizacyjne;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność adaptacji do zmieniającego się otoczenia pracy;
  • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego.

Zadania:

  • Prowadzenie kompleksowej administracji i digitalizacji biura zarządu;
  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów;
  • Kompleksowa obsługa dotacji publicznych;
  • Współpraca ze spółkami, stowarzyszeniami i instytucjami publicznymi oraz osobami fizycznymi ze świata sportu;
  • Opracowywanie pism, projektów, dokumentów i analiz na potrzeby zarządu.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas stały (po okresie próbnym);
  • Pracę hybrydową (ostatecznie to pracownik decyduje jaki tryb, godziny oraz proporcje pracy najlepiej mu odpowiadają);
  • Wynagrodzenie na start – 3500 zł brutto;
  • Realny wpływ na rozwój firmy w ramach ciekawych projektów;
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole.

CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać w terminie do 30 czerwca 2021 roku na adres mailowy primesportsoffice@gmail.com

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na primesportsoffice@gmail.com