(Sr/Mid) Influencer Marketing Specialist

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa Arskom_Agency Arskom Sport Brokers Sp. z o. o.

Arskom rekrutuje!
Kogo: Senior Account Executive / Influencer Marketing Specialist
Gdzie: Warszawa
Wyślij CV na: rekrutacja@arskom.pl

Arskom to agencja marketingu sportowego. Działamy na rynku od 10 lat, przenosząc sportowe emocje do świata biznesu. Filarami naszej działalności są ambasadorzy i influencerzy, akcje specjalne, media sportowe, a także programy licencyjne i sponsoringi. Do naszych kluczowych klientów należą m.in. Jerzy Dudek, Krzysztof Stanowski, Tomasz Ćwiąkała, Kanał Sportowy czy Grupa Weszło. Pracujemy dla takich marek jak m.in.: Pyszne.pl, x-kom, Fortuna, adidas czy KFC.

Sport to nie tylko nasza praca, ale też pasja. Dlatego nasza sala konferencyjna zamienia się w strefę kibica np. podczas wielkich meczów Igi Świątek, a przy ekspresie dzieją się zażarte dyskusje na tematy piłkarskie (mamy obie frakcje: i barcelońską, i madrycką, a nasz Londyn jest wielokolorowy 😜). Obecnie poszukujemy nowej zawodniczki lub nowego zawodnika do segmentu zajmującego się ambasadorami i influencerami sportowymi. Jeśli jesteś na bieżąco w postach na Twitterze Michała Pola, wiesz o czym nagrywa odcinki na swoim kanale YouTube Tomasz Ćwiąkała oraz z którym bukmacherem współpracuje Sebastian Mila, to na wejściu masz kilka punktów więcej w naszej rekrutacyjnej tabeli 😄

Opis stanowiska – zadania:

  • Planowanie, pełna realizacja i raportowanie kampanii dla klientów agencji.
  • Tworzenie ofert dla klientów, agencji i domów mediowych z wykorzystaniem współpracujących z nami postaci ze świata sportu i nie tylko.
  • Budowanie oraz rozwijanie długofalowych relacji z klientami i produktami agencji.
  • Planowanie, wdrażanie i optymalizacja komunikacji w kanałach social media.
  • Współpraca z pozostałymi osobami w strukturze agencji w realizowaniu działań dla klientów, w tym z księgowymi i prawnikom.

Wymagania – kogo szukamy:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w marketingu, w agencji, domu mediowym lub po stronie klienta.
  • Posiadanie portfolio zrealizowanych kampanii, w tym kampanii w nowych mediach.
  • Znajomość narzędzi oraz wskaźników mierzących efekty kampanii marketingowych.
  • Kreatywne myślenie, dokładność i systematyczność, znakomita organizacja pracy.
  • Znajomość rynku influencerów, w tym ambasadorów agencji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B2).

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności oraz udział w firmowym systemie premiowym związanym z wynikami.
  • Pracę przy ciekawych projektach w bezpośrednim kontakcie z popularnymi dziennikarzami i twórcami sportowymi.
  • Realny wpływ na kształtowanie portfolio agencji i strategię segmentu ambasadorskiego.
  • Możliwość pracy zdalnej w trybie hybrydowym.
  • Dopłatę do pakietu medycznego lub karty Multisport.
  • Nieformalny dresscode i pracę w otoczeniu pasjonatów i ekspertów.
  • Uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach, rozwijających indywidualne kompetencje.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Arskom Sport Brokers Sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@arskom.pl