Analityk sportowy / Bukmacher

Obowiązki osoby zatrudnionej:

  • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz wydarzeń sportowych, społecznych i rozrywkowych,
  • Analizę i zarządzanie ryzykiem w zakresie przyjmowania zakładów bukmacherskich,
  • Przygotowywanie oferty oraz opracowywanie i wdrażanie nowych produktów,
  • Realizację przyjętych planów i strategii firmy

Wymagania:

  • Znajomość branży bukmacherskiej a w szczególności wiedza o sporcie,
  • Umiejętność wykorzystywania rachunku prawdopodobieństwa oraz metod statystycznych,
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność radzenia sobie ze stresem i sytuacjami trudnymi,
  • Biegła obsługa komputera,
  • Znajomość języków obcych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

  • Możliwość osobistego rozwoju poprzez udział w zarządzaniu firmą,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu umiejętności oraz doświadczenia,
  • Pracę w miłej atmosferze w ambitnym i profesjonalnym zespole.

CV ze zdjęciem oraz podaną propozycją wynagrodzenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@goplusbet.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@goplusbet.pl