Analityk Esportowy

  • Pełny etat
  • Katowice

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób.

Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS.

Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat – STSpay – oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych.

Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu – STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin

Wymagania

  • pasja i zainteresowanie tematyką esportową, sportową i bukmacherską,
  • znajomość mechanik i profesjonalnej sceny gier CS:GO/LoL/Dota2/Valorant,
  • umiejętność wykorzystania rachunku prawdopodobieństwa,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy w weekendy i święta,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki

  • Monitorowanie rynku zakładów bukmacherskich oraz konkurencji,
  • Przygotowanie oferty bukmacherskiej w zakresie wydarzeń esportowych,
  • Realizacja przyjętej strategii firmy oraz działu bukmacherskiego,
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Oferujemy

  • Możliwość wzięcia udziału w nowych projektach wdrożeniowych firmy,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Karta MultiSport oraz Ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do Chill Out Room,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie,
  • Dostęp do programy Referral Bonus.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na katarzyna.piatek@sts.pl