Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

  • Pełny etat
  • Wrocław
  • Rekrutacja została zamknięta

Strona WWW SlezaWroclaw 1 Klub Sportowy Ślęza Wrocław

1 Klub Sportowy Ślęza Wrocław poszukuje osoby na stanowisko „Specjalista ds. sprzedaży i marketingu”.  Miejsce pracy: Wrocław.

Zadania:

  • aktywna sprzedaż usług i pól reklamowych Klubu,
  • pozyskiwanie nowych Sponsorów i Partnerów

Wymagania:

  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód,
  • potwierdzone doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego,
  • nastawienie na realizację celu i efekt sprzedażowy podejmowanych działań,
  • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  •  wynagrodzenie: podstawa + wysoka prowizja miesięczna od podpisanych umów,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość pracy przy ekstraklasowej drużynie koszykarek.

Aplikacje proszę przesyłać do dnia 15.07.2018 na adres e-mail: praca(a)slezawroclaw.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.