Porady

Praca w radiu i TV? Popraw dykcję samodzielnie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

„Elementarne ćwiczenia dykcji” autorstwa Bogumiły Toczyskiej to lektura obowiązkowa dla wszystkich przyszłych dziennikarzy.  Książka pozwala uniknąć najczęściej popełnianych błędów artykulacyjnych oraz pomaga opanować obowiązujące reguły poprawnej wymowy.

Wielu czytelników tego bloga marzy o pracy w radiu lub telewizji. Nienaganna dykcja – to wymóg absolutnie podstawowy, stawiany przez masowe media. Zamiast wydawać setki złotych na zajęcia z profesjonalnym logopedą, spróbujcie w domowym zaciszu wykonać wszystkie ćwiczenia zebrane w książce „Elementarne ćwiczenia dykcji”.  Moim zdaniem warto!

Układ podręcznika został tak przemyślany, że bez trudu umożliwia samodzielną pracę. Ćwiczenia nie są łatwe, ale ich różnorodność oraz humorystyczne akcenty sprawiają, że z odrobiną determinacji przebrniemy przez wszystkie.  A potem? Satysfakcja i postępy gwarantowane.

Książka uzyskała wysoką ocenę 7,5 od użytkowników serwisu LubimyCzytac.pl.

Kosztuje nie więcej niż 30 zł. Możesz skorzystać także z wyszukiwarki Ceneo:

[Fot. be OH be/Flickr]

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze