Praca w radiu i TV? Popraw dykcję samodzielnie

„Elementarne ćwiczenia dykcji” autorstwa Bogumiły Toczyskiej to lektura obowiązkowa dla wszystkich przyszłych dziennikarzy.  Książka pozwala uniknąć najczęściej popełnianych błędów artykulacyjnych oraz pomaga opanować obowiązujące reguły poprawnej wymowy.

Wielu czytelników tego bloga marzy o pracy w radiu lub telewizji. Nienaganna dykcja – to wymóg absolutnie podstawowy, stawiany przez masowe media. Zamiast wydawać setki złotych na zajęcia z profesjonalnym logopedą, spróbujcie w domowym zaciszu wykonać wszystkie ćwiczenia zebrane w książce „Elementarne ćwiczenia dykcji”.  Moim zdaniem warto!

Układ podręcznika został tak przemyślany, że bez trudu umożliwia samodzielną pracę. Ćwiczenia nie są łatwe, ale ich różnorodność oraz humorystyczne akcenty sprawiają, że z odrobiną determinacji przebrniemy przez wszystkie.  A potem? Satysfakcja i postępy gwarantowane.

Książka uzyskała wysoką ocenę 7,5 od użytkowników serwisu LubimyCzytac.pl.

Kosztuje nie więcej niż 30 zł. Możesz skorzystać także z wyszukiwarki Ceneo:

[Fot. be OH be/Flickr]

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *