Oferta pracy: płatny staż w TVP Sport

Kolejna ciekawa oferta. Na wstępie trzeba jednak zaznaczyć, że jest to staż w redakcji internetowej TVP Sport. Cóż od czegoś trzeba zacząć, dlatego warto powalczyć!

Aplikacje należy przesyłać do 30 czerwca na adres mailowy: rekrutacja-sport@tvp.pl.  W temacie maila musicie wpisać imię i nazwisko oraz hasło – „SPORT”. Wiadomość powinna zawierać CV oraz dwie próbki potwierdzające umiejętności dziennikarskie. Próbki mogą mieć dowolną formę (artykuł pisany, materiał filmowy, materiał radiowy). Sami zdecydujcie w czym jesteście mocni.

Wśród autorów nadesłanych prac wyłoniona zostanie czwórka zwycięzców, którzy przez miesiąc będą odbywać praktyki (darmowe) w redakcji internetowej TVP Sport. Po upływie miesiąca jedna osoba zostanie wybrana na płatny trzymiesięczny staż z umową o pracę, podczas którego nawiąże współpracę także z redakcją informacyjną TVP Sport.

Treść całego ogłoszenia możecie znaleźć tutaj.

Jeśli mogę Wam coś doradzić, to odpuście sobie artykuł pisany. Pamiętajcie, że TVP Sport to telewizja i tutaj obraz to słowo klucz. Niby oczywiste, ale pewnie wiele osób z rozpędu wyśle swój „wywiad  życia” lub barwny felieton. I jeszcze jedno – popracujcie nad CV. Oczywiście życiorys jest najmniej ważny, ale przy wyrównanym poziomie to on może przechylić szalę zwycięstwa na Waszą korzyść. Żeby była jasność, nie chodzi tutaj o ściemnianie z doświadczeniem, ale niebanalne przedstawienie siebie.

[Fot. Rusty Sheriff/Flickr]

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *