Menedżer Centrum Sportu

Dla osób, które posiadają minimum 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu obiektami sportowymi pojawiła się interesującą oferta w pracy. Otóż menedżera dla Centrum Sportu w Lublinie szuka firma CRH Akademos Sp. z o.o.

Perspektywa pracy ciekawa, zwłaszcza, że jak na polskie warunki Centrum Sportu Akademos prezentuje się naprawdę nieźle. Hala sportowa, siłownia, sala do rehabilitacji i odnowy biologicznej, ściana wspinaczkowa – to atrakcje z których potencjał będzie musiał wydobyć nowy zarządca.

Przejdźmy do samej oferty.

Jakie są wymagania?

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki : ekonomia, marketing i zarządzanie,
  • posiadanie co najmniej 5-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenia w sprzedaży lub marketingu,
  • zdolności analityczne oraz negocjacyjne,
  • umiejętność swobodnego posługiwania się aplikacjami MS Office.
  • znajomość branży sportowej i rekreacyjnej,
  • wysoka efektywność w wykonywaniu zadań i motywacja do osiągania celów.

Jakie obowiązki czekają?

  • zarządzanie centrum sportu,
  • tworzenie planów rozwoju centrum,
  • analiza rynku i konkurencji,
  • przygotowywanie rocznych planów budżetowych zgodnie z wyznaczonymi celami oraz ich realizacja,
  • sporządzanie i realizacja rocznych planów marketingowych centrum sportu,
  • organizowanie zawodów i imprez sportowo-rekreacyjnych,
  • kierowanie pracą podległych pracowników,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizacji celów centrum,
  • zakup wyposażenia i sprzętu sportowego.

Co jest oferowane?

  • praca z młodym i dynamicznym zespołem,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premia za realizację celów,
  • szkolenia zawodowe.

Aplikacje możecie składać tutaj. Powodzenia!

[Fot. Ośrodek Sportu i Rekreacji Akademos]

Interesuje Cię praca w branży sportowej?
Sprawdź Akademię PracaSport.pl i nasz wysoko oceniany internetowy kurs dziennikarstwa sportowego. Poprawisz swój warsztat, a także zdobędziesz wiedzę z takich dziedzin jak marketing, SEO, PR, prawo oraz dowiesz się jak kierować swoją karierą i poprawić efektywność pracy.