Komentator rozgrywek polskiej ligi Formuły 1 Xbox 360

W sieci pokazało się nietypowe ogłoszenie, ale chyba warte zaprezentowania. Zwłaszcza dla osób, które mają konsolę Xbox 360 i w przyszłości marzą o pracy komentatora, a teraz ćwicząc warsztat chciałyby coś dodatkowo dorobić.

Serwis Polskaligaonline.pl  specjalizujący się w organizacji rozgrywek gammingowych online dla konsoli Xbox 360 oraz Playstation 3, poszukuje osoby na stanowisko komentatora rozgrywek polskiej ligi Formuły 1 Xbox360. Za wykonaną pracę oferuje wynagrodzenie finansowe.

W treści ogłoszenia możemy przeczytać:

Transmisje online z wyścigów polskiej ligi F1 odbywaja się co niedzielę o godzinie 20:00 i są transmitowane na żywo na oficjalnym kanale Twich.tv. Zadaniem komentatora będzie połączyć się z sesją online wyścigu za pomocą konsoli Xbox360 w trybie obserwatora. Widoczny na telewizorze obraz będzie przekazywać do swojego komputera w trybie rzeczywistym dzięki urządzeniu Video Capture podłączonego między Xboxem a komputerem. Otrzymany obraz, wraz z własnym komentarzem wydarzeń wyścigu bedzie streamował na kanał portalu Polskaligaonline.

Wynagrodzenie: 80-100 zł za każdą audycję (90-120 minut)

Wymagania:
– dobra dykcja i doświadczenie w komentowaniu wydarzeń sportowych,
– minimum przeciętna znajomość tematyki Formuły 1 oraz podstawowych zasad,
– obowiązek uzupełnienia wiedzy przed rozpoczęciem pierwszej transmisji ,
– minimalna wysokość upload`u łącza internetowego: 1Mb,

Dla celów współpracy Polskaligaonline.pl użyczy prezenterowi specjalne urządzenie Video Capture niezbędne do przechwytywania obrazu i transmisji w internecie. Konsolę Xbox360 prezenter będzie zobowiązany pozyskać we własnym zakresie.

Próbkę głosu wraz z kontaktem telefonicznym należy podesłać na adres: mike47@op.pl

[Fot. JiteshJagadish/Flickr]

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *