O blogu

Cześć! Nazywam się Damian Jursza i z szeroką rozumianą branżą sportową związany jestem od 15 lat. Pamiętam jak byłem w szkole średniej i marzyłem o pracy w sporcie. Ten cel udało się zrealizować.

Od kwietnia 2013 roku, za pomocą pisanych prostym językiem artykułow na blogu PracaSport.pl, pomagam innym postawić swoje pierwsze zawodowe kroki, przytaczam inspirujące przykłady działań z pogranicza biznesu i sportu oraz informuję o nowościach w branży.

PracaSport.pl to nie tylko blog, ale unikatowe w skali polskiego internetu miejsce dla osób pracujących w sporcie lub dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową.

Korzystając z płatnych ogłoszeń znajdziesz tutaj skutecznie pracownika,  a dzięki kalendarzowi wydarzeń nie ominie Cię żadna branżowa impreza.

O Akademii

W 2016 roku współzałożyłem Akademię PracaSport.pl. Uruchomiliśmy pierwszy w Polsce internetowy kurs dziennikarstwa sportowego, którego kompleksowy i intensywny program został bardzo wysoko oceniony przez uczestników.

W październiku 2017 roku skończyliśmy pracę nad obecną formułą Akademii, która oferuje bardziej specjalistyczne kursy skierowane do szerokiej grupy docelowej. Dzięki temu osoby pracujące w branży sportowej mają szansę zyskać wiedzę z takich dziedzin jak: marketing, SEO, PR, prawo autorskie oraz dowiedzieć się jak kierować swoją karierą i poprawić efektywność pracy.

Od kwietnia 2018 jestem współtwórcą anglojęzycznego magazynu Sportuned.com, gdzie można przeczytać rozmowy z osobami pracującymi w największych klubach i organizacjach sportowych na świecie.

Zapraszam do kontaktu mailowego (damian@pracasport.pl) lub poprzez LinkedIn.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam do odwiedzin tej podstrony.