Mistrzostwa świata w siatkówce – wolontariusze potrzebni

Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn to bezspornie największa i najbardziej wymagająca pod względem organizacyjnym tegoroczna impreza sportowa w Polsce. Dla wielu młodych osób jest to dobra okazja na zdobycie pierwszych doświadczeń z pracą przy dużym evencie sportowym.

Polski Związek Piłki Siatkowej uruchomił właśnie platformę umożliwiającą zapisy na wolontariat.

Potrzebni są wolontariusze z 7 miast, którzy muszę być dyspozycyjni od 4 do 24 dni – w zależności od lokalizacji:

  • Bydgoszcz 10.09-17.09 (8 dni)
  • Gdańsk 30.08-08.09 (10 dni)
  • Kraków 29.08-08.09 (11 dni)
  • Katowice 30.08-22.09 (24 dni)
  • Łódź 10.09-21.09 (12 dni)
  • Warszawa 28.08-31.08 (4 dni)
  • Wrocław 29.08-17.09 (20 dni)

Zgłoszenia odbywają się poprzez elektroniczny formularz na stronie PZPS. Pierwsza rekrutacja potrwa do 15 maja, ale nie czekajcie na ostatnią chwilę, bowiem związek zastrzegł sobie możliwość skrócenia tego terminu w przypadku dużej liczby chętnych.

Wypełniając aplikację możemy wybrać czy wolimy pracować na terenie hali sportowej czy też lepiej czujemy się w przestrzeni miejskiej (lotnisko, dworzec, itp.). Następnie uzupełniamy pola dotyczące naszego wykształcenia, znajomości języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski), zainteresowań oraz dotychczasowych doświadczeń związanych z wolontariatem. Tak naprawdę szanse ma każdy, niezależnie od CV, ale podstawowy warunek to ukończony 18 rok życia.

[Fot. Piotr Drabik/Flickr]

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *