Artykuły

Grupy na Facebooku z ofertami pracy w sporcie

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Już jakiś czas temu na Facebooku utworzyliśmy kilka grup skierowanych do osób, które szukają pracy w branży sportowej. Niektóre dość mocno się już rozwinęły, mają aktywną społeczność i jeśli pracujesz lub zamierzasz działać w sporcie to zdecydowanie polecamy do nich dołączyć.

Dlaczego warto?

Znajdziesz tam nie tylko ogłoszenia, które pojawiają się na naszej stronie, ale także oferty bezpośrednio od pracodawców. W każdym miesiącu ukazuje się ich naprawdę sporo.

Grupy dają także możliwość zaprezentowania się szerszemu gronu odbiorców. Możemy bardziej aktywnie szukać pracy, samemu zgłaszając swoją kandydaturę.

Społeczność na Facebooku chętnie dzieli się także swoimi doświadczeniami związaną za edukacją w sporcie. W postach i komentarzach nie brakuje dyskusji o uczelniach, studiach i branżowych kursach.

Do których grup dołączyć?

W tej chwili na Facebooku działa pięć takich grup. Największa z nich „Praca w branży sportowej” liczy blisko 9 tysięcy członków.

Poniżej cała lista:

  1. Praca w branży sportowej
  2. Praca IT w sporcie
  3. Praca PR/marketing w sporcie
  4. Praca w branży bukmacherskiej
  5. Praca w branży fitness

Uważasz, że na Facebooku powinna powstać kolejna specjalistyczna grupa? Daj nam znać w komentarzach.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze