For fun: Typowy Kapica

Nieregularnie co niedzielę prezentuje Wam luźniejsze teksty. Przy czym słowo “nieregularnie” jest tutaj kluczowe.  Dziś o znanym z niezłych artykułów (które pojawiają się coraz rzadziej) na Weszlo.com, barwnych komentarzy na Twitterze oraz fascynacji piłką rosyjską – Filipie Kapicy, który ma swój fanpage na Facebooku.  Tym samym zgłasza on akces do bycia warszawskim (słoikowym) celebrytą. ;-)

Fanpage Typowy Kapica ma przybliżać problemy z którymi na co dzień musi mierzyć się nasz bohater.  Są to problemy charakterystyczne dla studentów oraz świeżo upieczonych absolwentów, którzy w nowej rzeczywistości miotają się pomiędzy robieniem kariery, a hedonistycznym stylem życia. Mamy więc  rozterki miłosne, problemy z alkoholem (np. siedzenie do późna w kultowej już „Ulubionej”) oraz ciułanie pieniędzy od pierwszego do pierwszego.

Przykładowy wpis wygląda tak:

Nieoficjalnie mówi się, że głównym animatorem (administratorem) profilu Typowy Kapica jest Paweł Grabowski. Popularny „Grabek”  , który w ostatnim czasie pisał m.in. dla Futbolnet.pl, Onet.pl, Magazyn Futbol czy Weszlo.com, a obecnie jest pracownikiem Canal + Sport (przygotowuje np. reportaże pt. Liga od kuchni) to współlokator Kapicy.

W ramach rewanżu powstał fanpage 50 twarzy Grabka. Został on jednak szybko usunięty.

AKTUALIZACJA 20:38: Filip na TT stwierdził, że z profilem 50 twarzy Grabka nie mieli nic wspólnego.

Jeszcze jedno! Nie zapomnijcie polubić profilu Typowy Kapica! ;-)

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *