Football Academy szuka trenera

Ogólnopolska sieć szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku 4-12 lat Football Academy nawiąże współpracę z trenerem w Warszawie. Początkowo współpraca będzie miała formę praktyk, ale jest duża szansa na podpisanie dłuższej umowy zlecenie.

Obowiązki:
– pomoc w organizacji zajęć treningowych,
– asystowanie podczas treningów z dziećmi w wieku 4- 12 lat
– udział w turniejach
Wymagania:
– min. Instruktor Sportu lub trener PZPN C
– mile widziany Instruktor piłki nożnej lub Trener II klasy
– zainteresowanie piłką nożną i znajomość jej specyfiki
– dyspozycyjność w godzinach 16.00 – 20.00
– umiejętność obsługi programów komputerowych Excel, Power Point, Word
Oferta:
– możliwość realizacji własnych pasji
– przyuczenie do zawodu trenera
– bezpłatny udział w Bolton Wanderers International F. C. Football Camp oraz innych szkoleniach
– szansę poznania ciekawych ludzi
Możliwości dla trenerów:
– staż trenerski w KKS Lech Poznań
– staż trenerski w Anglii w klubie Bolton Wanderers F.C
Charakter pracy:
– praktyka z możliwością przedłużenia na umowę zlecenie

Swoją aplikację można wysyłać za pomocą serwisu Gumtree.

Football Academy to projekt skupiający 102 szkółki w całym kraju.

Interesuje Cię praca w branży sportowej?
Sprawdź Akademię PracaSport.pl i nasz wysoko oceniany internetowy kurs dziennikarstwa sportowego. Poprawisz swój warsztat, a także zdobędziesz wiedzę z takich dziedzin jak marketing, SEO, PR, prawo oraz dowiesz się jak kierować swoją karierą i poprawić efektywność pracy.