Artykuły

Darmowy kurs „Profesjonalny profil LinkedIn”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

LinkedIn to największy na świecie serwis społecznościowy do budowania relacji zawodowych. Miejsce, gdzie możesz zacząć budować swój ekspercki wizerunek, zdobyć pierwsze wartościowe kontakty oraz dać się poznać headhunterom. Jak skutecznie korzystać z LinkedIn dowiesz się z kursu Akademii PracaSport.pl.

Na wstępie mamy dla Ciebie dwie wiadomości. Obie dobre.

Po pierwsze, LinkedIn dopiero zdobywa popularność wśród osób pracujących w branży sportowej. To dobry sygnał dla Ciebie. Stworzenie odpowiedniego profilu i aktywne korzystanie z serwisu może pozwolić Ci wyróżnić na rynku oraz zbudować wizerunek specjalisty w branży szybciej niż inni.

Po drugie, kurs jest darmowy i możesz dołączyć do niego w dowolnym, dogodnym dla Ciebie terminie. Na ukończenie masz 30 dni, po czym otrzymasz od nas certyfikat w PDFie.

Nauka odbywa się online na bardzo dobrze ocenianej platformie Akademii PracaSport.pl. To oznacza, że zdobywanie wiedzy nie męczy. ;-)  Kurs pozbawiony jest zbędnej teorii, a zawiera jedynie praktyczne wskazówki, które pozwolą Ci efektywnie korzystać z LinkedIn. Treść wzbogacona jest o filmy, prezentacje, quiz oraz rekomendacje narzędzi.

Całość ułożona jest tak, abyś krok po kroku poznał najważniejsze aspekty związane z profilem prywatnym na LinkedIn. Dowiesz się m.in.:

  • jak stworzyć skuteczny profil,
  • jak budować sieć kontaktów,
  • jakie treści publikować,
  • jak promować swój profil.

Aby wziąć udział w kursie oraz zapoznać się z jego planem, kliknij na link poniżej:

Profesjonalny profil LinkedIn

Na stronie Akademii znajdziesz  inne kursy, skierowane do branży sportowej.

Jako pierwsi o inauguracji kursu dowiedzieli się subskrybenci newslettera PracaSport.pl. Część z nich ukończyła już naukę i otrzymała certyfikat.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży sportowej. Od 2013 roku prowadzę bloga PracaSport.pl, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu mediów, nowych technologii, sponsoringu i sportu. Więcej informacji: damianjursza.com

Komentarze