CCC Polkowice zatrudni marketingowca

Występujący w elitarnej Eurolidze koszykarskiej, klub CCC Polkowice zatrudni specjalistę ds. marketingu.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe
– znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym
– znajomość zagadnień marketingu, reklamy, PR i nowych mediów
– wysokie umiejętności obsługi komputera i pakietu Office
– bardzo dobra umiejętność obsługi programów graficznych typu Photoshop, Corel
– komunikatywność
– kreatywność
– samodzielność
– umiejętność negocjacji
– prawo jazdy kat. B
– znajomość i doświadczenie w pracy w branży sportowej będzie dodatkowym atutem

Zadania:
– pozyskiwanie patronów medialnych, partnerów i sponsorów
– współtworzenie wizerunku Klubu poprzez kształtowanie relacji z otoczeniem
– współtworzenie i realizacja eventów promocyjnych
– przygotowywanie materiałów informacyjno – promocyjnych

Oferta:
– wynagrodzenie z dodatkowymi elementami, zależnymi od osiąganych efektów
– pracę przy ekstraklasowym zespole CCC Polkowice
– forma zatrudnienia do ustalenia

Gdzie wysłać aplikacje?

CV należy wysłać na adres: klub@mkspolkowice.pl . W polu tematu  należy wpisać: “Praca CCC POLKOWICE”. Prosimy również o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)”.

[Ogłoszenie płatne]

Interesuje Cię praca w branży sportowej?
Sprawdź Akademię PracaSport.pl i nasz wysoko oceniany internetowy kurs dziennikarstwa sportowego. Poprawisz swój warsztat, a także zdobędziesz wiedzę z takich dziedzin jak marketing, SEO, PR, prawo oraz dowiesz się jak kierować swoją karierą i poprawić efektywność pracy.