Akademia Piłkarska zatrudni trenerów

Ogólnopolska Akademia Piłkarska pracująca z dziećmi w wieku 4-12 lat,  poszukuje trenerów dla szkółek w miastach: Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom, Chorzów i Kielce.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i organizowanie zajęć piłkarskich,
  • kontakt z osobami zainteresowanymi trenowaniem,
  • przeprowadzanie treningów na podstawie wytycznych i schematów treningowych dopasowanych do wieku dzieci.

Wymagania:

  • warunek konieczny: uprawnienia do trenowania piłki nożnej (minimum Instruktor),
  • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych,
  • chęć rozwoju, poszerzania kwalifikacji,
  • obsługa komputera (MS OFFICE).

Oferta:

  • współtworzenie ogólnopolskiego projektu,
  • szanse szybkiego rozwoju,
  • cykl szkoleń i nadzoru nad pracą,
  • tworzenie własnej ścieżki rozwoju,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • pogłębienie wiedzy trenerskiej w szkoleniu dzieci i młodzieży,
  • uczestniczenie w krajowych i zagranicznych kursach doszkalających,
  • współfinansowanie kursów, konferencji trenerskich.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: elwira.wieczorek@nasza-akademia.com.pl

Rekrutacja potrwa do 3 sierpnia 2014r.

[fot. nasza-akademia.com.pl]

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej