Skaut wideo

  • Praca tymczasowa
  • Poznań
  • Rekrutacja została zamknięta

Witryna internetowa Warta Poznań S.A.

Potrafisz dobrze ocenić potencjał zawodnika? Masz doświadczenie w pracy w roli skauta? Jesteś osobą ambitną i chcesz się rozwijać? Jeśli tak, to zgłoś się do Warty Poznań 🟢⚪️

W związku z rozwojem Klubu szukamy pracowników do działu skautingu wideo 🎥

Nowe osoby będą odpowiedzialne za wyszukiwanie, obserwację i dostarczanie raportów na temat piłkarzy, którzy mogą wzmocnić zespół Warty Poznań. Wymagamy doświadczenia na takim lub podobnym stanowisku. Oczekujemy dyspozycyjności w wymiarze 15-20 godzin w tygodniu. Oferujemy płatny, miesięczny staż, po którym zostanie podpisana umowa.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres: k.czyzycki@wartapoznan.pl i podanie w tytule „Skaut wideo”.

Na zgłoszenia czekamy do 10 września. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Znasz już Akademię PracaSport.pl?
Jeśli pracujesz w sporcie lub jest to Twoim celem, nasza platforma edukacyjna jest właśnie dla Ciebie. Już ponad 1000 osób wzięło udział w internetowych kursach dla branży sportowej. Uczymy praktycznych aspektów z zakresu marketingu, dziennikarstwa, social media czy efektywnej pracy. Ponad 98% uczestników poleciłoby kurs swoim znajomym! Kliknij tutaj i wybierz czego chcesz się nauczyć.