7. edycja warsztatów piłkarskich w czerwcu

Rozpoczęły się zapisy na kolejną edycję autorskich warsztatów piłkarskich „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”. Tym razem szkolenie odbędzie się w Warszawie (9-10 czerwca) oraz Katowicach (16-17 czerwca).  Na bazie doświadczeń zebranych podczas poprzednich edycji, Marcin Gabor zapowiada wprowadzenie paru zmian. I tak warsztaty staną się jeszcze bardziej… warsztatowe, a program zajęć będzie trzystopniowy.

Spotkania warsztatowe pozwalają uczestnikom skonfrontować się z nowatorskim spojrzeniem, jednak zdaję sobie sprawę, że ogrom wiedzy oraz informacji w trakcie 8-9 godzin jest trudny do okiełznania. Postanowiłem podzielić program warsztatów na mniejsze segmenty, wydłużyć czas trwania i wprowadzić więcej ćwiczeń dla obecnych na szkoleniu. Jakość pozostanie niezmiennie wysoka, natomiast formę dopasujemy jeszcze precyzyjniej do poziomu skomplikowania wykładanych treści – tłumaczy Marcin Gabor

Więcej informacji o nowościach i zapisy na fanpage’u Marcina Gabora.

PS. Przy zapisach do 20 kwietnia możecie liczyć na najkorzystniejszy wariant cenowy.

[Fot. Archiwum prywatne Marcina Gabora]

Marzysz o pracy w branży sportowej?
Rozwiń swoją karierę razem z nami! Akademia PracaSport.pl to pierwsza w Polsce, internetowa platforma edukacyjna dla osób z branży sportowej. Zdobędziesz nową wiedzę i umiejętności, które przybliżą Cię do wymarzonej pracy w sporcie.

Kliknij i dowiedz się więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *