7. edycja warsztatów piłkarskich w czerwcu

Rozpoczęły się zapisy na kolejną edycję autorskich warsztatów piłkarskich „Piłka nożna – poznaj ją od nowa”. Tym razem szkolenie odbędzie się w Warszawie (9-10 czerwca) oraz Katowicach (16-17 czerwca).  Na bazie doświadczeń zebranych podczas poprzednich edycji, Marcin Gabor zapowiada wprowadzenie paru zmian. I tak warsztaty staną się jeszcze bardziej… warsztatowe, a program zajęć będzie trzystopniowy.

Spotkania warsztatowe pozwalają uczestnikom skonfrontować się z nowatorskim spojrzeniem, jednak zdaję sobie sprawę, że ogrom wiedzy oraz informacji w trakcie 8-9 godzin jest trudny do okiełznania. Postanowiłem podzielić program warsztatów na mniejsze segmenty, wydłużyć czas trwania i wprowadzić więcej ćwiczeń dla obecnych na szkoleniu. Jakość pozostanie niezmiennie wysoka, natomiast formę dopasujemy jeszcze precyzyjniej do poziomu skomplikowania wykładanych treści – tłumaczy Marcin Gabor

Więcej informacji o nowościach i zapisy na fanpage’u Marcina Gabora.

PS. Przy zapisach do 20 kwietnia możecie liczyć na najkorzystniejszy wariant cenowy.

[Fot. Archiwum prywatne Marcina Gabora]

Interesuje Cię praca w branży sportowej?
Sprawdź Akademię PracaSport.pl i nasz wysoko oceniany internetowy kurs dziennikarstwa sportowego. Poprawisz swój warsztat, a także zdobędziesz wiedzę z takich dziedzin jak marketing, SEO, PR, prawo oraz dowiesz się jak kierować swoją karierą i poprawić efektywność pracy.