6. edycja warsztatów piłkarskich Marcina Gabora

Już po raz szósty, ale po raz pierwszy w tym roku Marcin Gabor organizuje swoje autorskie warsztaty piłkarskie pod hasłem “Piłka nożna – poznaj ją od nowa”. Zadowoleni powinni być przede wszystkim mieszkańcy Warszawy i Poznania, bo to właśnie w tych dwóch miastach odbędzie się szkolenie.

Warsztaty odbywają się średnio co kwartał w różnych częściach Polski. Zazwyczaj są one jednodniowe i z założenia trwają ok. 8h. O tym czego dotyczą i czy warto w nich uczestniczyć możecie dowiedzieć się z opinii uczestników minionych edycji: Szymona Masarczyka, Daniela Pawłowskiego i Michała Treli. Warto także zapoznać się z archiwalną rozmową z Marcinem Gaborem.

Spotkanie w Warszawie odbędzie się 17 marca, a w Poznaniu 19 marca. Koszt: 290-330zł (w zależności od terminu zapisu, w przypadku większej liczby osób warto zapytać o rabat). Zgłoszenia: szkolenia@scoutingpro.pl

[Fot. Archiwum prywatne Marcina Gabora]

Interesuje Cię praca w branży sportowej?
Sprawdź Akademię PracaSport.pl i nasz wysoko oceniany internetowy kurs dziennikarstwa sportowego. Poprawisz swój warsztat, a także zdobędziesz wiedzę z takich dziedzin jak marketing, SEO, PR, prawo oraz dowiesz się jak kierować swoją karierą i poprawić efektywność pracy.